We zijn trots om het aankomende tweede masterrecital aan te kondigen van Véronique Bernar, laatste onderdeel van haar studies in HaFaBra - Directie aan het Koninklijk Conservatorium Brussel.
Het eerste recital, dat plaatsvond met het KCB Harmonieorkest, richtte zich op 100 jaar Britse harmonieorkestmuziek en eerde de componisten Ralph Vaughan Williams, Percy Aldridge Grainger en Philip Sparke.
Het tweede recital zal een eerbetoon zijn aan mythologie, met zowel Griekse als Noorse legendes. Centraal in dit thema staat de harp, benadrukt in Claude Debussy's "Danses sacrée et profane," met de getalenteerde Elena Antropovski als soliste. Het programma zal ook composities bevatten van George Whitefield Chadwick, Ida Gotkovsky en Teodoro Aparicio-Barberán.